Chery виводить на ринок недорогий електричний кросовер із запасом ходу до 500 км (фото)

Компанія Chery офіційно повідомила про те, що новий електричний кросовер Chery iCar 03 надійде на китайський ринок 28 лютого.

iCar – новий електричний бренд Chery Group, орієнтований на молодь. У майбутньому його модельний ряд включатиме 7 автомобілів, у тому числі спортивне електричне купе iCar GT та електричний кросовер iCar 03.

Chery iCar 03 отримав кузов з габаритами 4406 х 1910 х 1715 мм, а колісна база складає 2715 мм. Кут в’їзду – 26 градусів, кут з’їзду – 29 градусів. Попереду розташована вертикальна група фар. Логотип «i» розташований у центрі закритої решітки радіатора. Також електромобіль отримав популярні висувні ручки дверей.

Центральна консоль iCar 03 вкрита м’якою оббивкою, по центру розташований великий екран, при цьому на панелі приладів немає жодних фізичних кнопок: керування здійснюється з екрана і за допомогою кнопок на рульовому колесі.

Chery iCar 03 отримав систему повного приводу з електронним керуванням. Рушійною силою новинки є 185-сильний електромотор, який живиться від акумулятора CATL. Максимальна швидкість iCar 03 сягає 150 км/год. Запас ходу – до 500 км. Кросовер оснащений вбудованими сонячними панелями на даху для збільшення запасу ходу.

У Китаї попередні продажі стартували в листопаді минулого року для шести версій із ціновим діапазоном від 18 000 до 25 800 доларів.

Нагадаємо, марка Chery представлена на українському ринку виключно кросоверами.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!