Chery випустила електромобіль, який заряджається за 10 хвилин та проїжджає 400 км (фото)

Компанія Chery офіційно оголосила, що її автомобіль Xingtu Xingyuan ET вперше у світі буде оснащений акумулятором CATL Shenxing, з яким, як стверджує виробника, машина заряджається за 10 хвилин і проїжджає 400 кілометрів.

Як стало відомо, акумулятор може мати ємність 60 кВт•год, 82 кВт•год та 100 кВт•год. Запас ходу становить 500-700 кілометрів. Заряджання за 5 хвилин може поповнити запас ходу на 150 кілометрів. Розробники кажуть, що автомобіль не боїться холоду: зарядка від 20% до 80% при температурі -20 °C займає всього 24 хвилини.

Перший серійний Chery Xingtu Xingyuan ET офіційно зійшов з конвеєра в Юсі, провінція Аньхой, у січні. Очікується, що його запуск відбудеться у першому кварталі поточного року.

Раніше був розсекречений стильний пікап Chery із «діамантовими» фарами. Він буде продаватися по всьому світу і складе конкуренцію Toyota Hilux, Mitsubishi L200 та Ford Ranger. Двигуни можуть бути різними: бензиновими (наприклад, 2,0-літровий турбований), гібридними (на базі 1,5-літрового мотора як Jetour Traveler) і повністю електричними (наприклад, з двома моторами сумарною потужністю 473 к.с. як у Exeed Sterra).

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!