Чергове оновлення ПЗ перетворило електрокари Tesla в музичні центри на колесах

Компанія Tesla почала поширення чергового оновлення програмного забезпечення для своїх електричних автомобілів. Так званий святковий апдейт привносить ряд вельми цікавих функцій.

Одна з них — режим «Бумбоксу» (Boombox). Ця система дозволяє відтворювати музику через зовнішні динаміки, коли автомобіль знаходиться в нерухомому стані. Іншими словами, машина перетворюється на музичний центр на колесах.

Крім того, власники Tesla тепер можуть налаштовувати звуки, які електрокар видає при натисканні клаксона. На вибір доступні кілька варіантів, плюс до цього можна завантажити власні аудіосхеми за допомогою USB-носія.

Зміни торкнулися опцій візуалізації: ці нововведення допоможуть краще контролювати дорожню обстановку. Можна також змінювати звуки, що генеруються автомобілем під час руху. Ряд нововведень торкнулися засобу управління живленням.

Додамо, що в третьому кварталі нинішнього року Tesla виготовила 145 тис. електромобілів і доставила клієнтам майже 140 тис. машин. Зокрема, замовники отримали 124318 автомобілів Model 3 і Model Y, а також 15275 машин Model S і Model X.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co