Cadillac розробляє інноваційний електрокар Celestiq

Американська компанія анонсувала випуск унікального електричного седана Cadillac Celestiq, який стане флагманом в лінійці бренду. Повідомляється, що новинка матиме так званий “розумний дах” зі здатністю змінювати рівень прозорості. Крім того, на всю передню панель буде розміщено велетенський монітор.

Дахом електромобіля стане багатошарова скляна панель зі спеціальною технологією. Як заявили в Cadillac, електрокар Celestiq стане першим авто з дахом регульованої прозорості. При цьому планується розділити панель на чотири сегменти – за потребами кожного з пасажирів прозорість можна буде змінювати індивідуально.

Передня панель в салоні теж виявиться скляною – вона буде являти собою величезний медійний дисплей, що розтягнеться уздовж лобового скла від стійки до стійки. Характеристики дисплея поки ще не озвучені та й тримаються у таємниці.

Ще три монітори з сенсором виявляться в розпорядженні задніх пасажирів. Два з них будуть демонструвати різний контент, а третій стане пультом управління мультимедіа та кліматом.

Нагадаємо, що раніше повідомлялося про виготовлення Cadillac Celestiq на базі нової платформи GM Ultium, яка використовується також в конструкції GMC Hummer EV. Без підзарядки електромобіль зможе проїхати приблизно 650 кілометрів. Седан отримає керовані задні колеса та повний привід.

Конкретна дата дебюту седана поки тримається у таємниці. Очікується, що Cadillac Celestiq представлять всього через рік після виходу серійної версії кросовера Lyriq – у 2023 році. Всього ж концерн GM планує в найближчі кілька років вивести на ринок до 20 електрокарів під різними брендами.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com