Бюджетний електромобіль Tesla не з’явиться найближчим часом, незважаючи на заяви Ілона Маска

Кілька тижнів тому інформаційне агентство Reuters повідомило, що Tesla скасувала випуск давно обіцяного недорогого електромобіля під кодовою назвою NV9 або Model 2 вартістю 25 000 доларів. Ілон Маск майже відразу спростував цю інформацію. Однак, на цьому історія не закінчилася.

За словами джерел порталу Electrek, знайомих із ситуацією, проєкт бюджетного електромобіля фактично заморожений, оскільки Tesla вкладає всі ресурси у розробку безпілотного “роботаксі” (Robotaxi).

Маск повідомив у грудні 2023 року співробітникам заводу Tesla у Техасі, що розширення виробництва підприємства пов’язане зі створенням нової більш дешевої моделі наступного покоління NV9 та стане пріоритетом на 2024 рік.

Однак нещодавно проєкт був повністю позбавлений фінансування, і багато людей, які брали участь у ньому, було скорочено (близько 14 тисяч осіб) у рамках серії звільнень, що послідувала за зниженням продажів електромобілів Tesla.

Тому Маск вирішив зосередитися на створення в Техасі центру обробки даних для проєкту «роботаксі».

За словами людей, знайомих із проєктом, він уже відстає від графіка, і є серйозні сумніви, що «роботаксі» представлять у серпні 2024 року, як раніше обіцяв Маск.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co