BYD запустила у продаж недорогий електричний седан Qin Plus

Наприкінці минулого року китайському автогіганту BYD вдалося вирвати у Tesla звання найбільшого виробника електромобілів у світі. Не бажаючи здавати позиції під натиском конкурентів на китайському ринку, компанія цього місяця почала пропонувати електричний седан Qin Plus у версії Honor Edition за $15 200. Середньорозмірна машина за ці гроші пропонує запас ходу 420 км за циклом CLTC і може змагатися з популярними моделями конкурентів, що оснащуються ДВЗ.

Як зазначає видання CnEVPost, на китайському ринку молодші комплектації Nissan Sylphy, Volkswagen Lavida та Toyota Corolla пропонуються за ціною від $11 000, тому електромобіль за $15 200 вже стає привабливою альтернативою навіть не найзабезпеченішим покупцям. Базовий седан BYD Qin Plus у чисто електричному виконанні оснащується єдиним електродвигуном потужністю 134 к.с. з максимальним моментом, що крутить, 180 Н‧м, а ємності тягового акумулятора 48 кВт‧год повинно вистачати на 420 км пробігу в умовному циклі CLTC. Старша комплектація може оснащуватися батареєю ємністю 57,6 кВт‧год, яка має забезпечити 510 км пробігу без підзарядки за умовним циклом CLTC. Найдорожчий варіант BYD Qin Plus EV Honor Edition оцінюється приблизно $19 400.

Охочі заощадити ще більше можуть придивитися до гібридної версії цієї машини, позначеної як DM-i. Вона оснащується тяговою батареєю, яку можна заряджати від електромережі, і на чистій електриці дозволяє проїжджати до 120 км за умовним циклом NEDC. Необхідність миритися з присутністю у складі силової установки ДВЗ в такому випадку компенсується не тільки великою зручністю експлуатації, але й початковою ціною від $11 000 за умови нерегулярного заряджання тягової батареї.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело cnevpost.com