Була схожа на катафалк: у мережі показали рідкісну «Таврію» виробництва ЗАЗ

У мережі показали одну з дуже рідкісних моделей українських автомобілів. Так, можна побачити унікальний автомобіль радянських часів, модернізований спеціально для вантажних перевезень. Зараз йтиметься про високий універсал Таврії ЗАЗ-1701.

Справа в тому, що раніше Таврію переробляли під різні варіації: вантажопасажирський варіант зі зйомками, туристичну модифікацію, міні-купер і навіть вантажний фургон.

Однак для таких серйозних змін стандартна база Таврії не підходила, що говорить про серйозні модифікації не лише самого кузова.

Таврія з високим кузовом почала вироблятися на початку 90-х. Однак масове поширення цієї машини почалося пізніше.

Ця Таврія вважалася тридверним універсалом через те, що вона мала два ряди сидінь та величезний розтягнутий багажник.

Найцікавіше в тому, що зі звичайного українського автомобіля таку Таврію ніяк не збудувати. Саме тому на Запорізькому автобудівному заводі взялися до серйозної модифікації Таврії.

У першій половині 1990-х на базі “Таврії” було створено ціле сімейство легкої комерційної техніки. На жаль, ринок не був готовий до нього

1990 року було зроблено першу вантажну Таврію. Вони одержали лонжеронну раму, яка тяглася від кабіни назад. Трохи пізніше було подовжено колісну базу на 127 мм, а сам автомобіль отримав власну задню підвіску на поздовжніх ресорах. Автомобіль став важчим на 15 кілограмів, що дало можливість перевозити вантаж на 100 кілограмів більше.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!