Bugatti показала новий гіперкар за 11 мільйонів євро (фото)

Повністю чорний гіперкар La Voiture Noire з W16 вартістю 11 мільйонів євро є сучасною інтерпретацією втраченого Type 57 SC Atlantic, для розробки якого знадобилося два роки.

На доопрацювання унікального творіння на базі Chiron інженери витратили близько 65 тисяч годин. Відстань між осями гіперкара збільшили на 250 міліметрів порівняно зі «звичайним» Chiron, а загальна довжина зросла на 450 мм. Унікальний гіперкар має нестандартний кузов із видимими поверхнями з вуглецевого волокна і прозорим лаком, який в компанії називають «чорний глянсовий вуглець».

На жаль, світлин новинки поки немає, але відомо, що всередині – шкіряна оббивка із зернистої шкіри. Також є поліровані і точені алюмінієві вставки, які прикрашають центральну консоль і дверні карти.

У Volkswagen Group вже заявили, що Bugatti представить новий автомобіль пізніше в 2021 році. Дехто каже, що це буде єдиний родстер, але на даний момент ця інформація не підтверджена.

Нагадаємо, Bugatti Chiron оснащений 8-літровим 16-циліндровим квадро-турбо двигуном потужністю 1500 кінських сил. Максимальна швидкість гіперкара сягає 420 км/год.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!


Коментарі
Завантаження...