Британці створили модульний електричний комерційний фургон

Британський виробник транспортних засобів під назвою Electric Assisted Vehicles Limited (EAV) тільки що представив унікальний модульний багатоцільовий автомобіль, що отримав назву Lightweight Inner-City Solution (LINCS).

В основі автомобіля лежить легка алюмінієва платформа, на якій встановлені два електродвигуни, розташовані в ступиці, отримані від Saietta Group. Двигуни отримують свою енергію від знімної літій-іонної акумуляторної батареї, яка може забезпечити запас ходу до 160 км в міських умовах.

EAV розробив автомобіль для ринків усього світу, тому кабіна водія може легко переміщатися зліва направо. Він також був розрахований на майбутнє для повністю автономної роботи і має функцію «автопоїзда», що дозволяє з’єднати декілька транспортних засобів один з одним.

«EAV – це набагато більше, ніж просто компанія eCargo. Ми займаємося рішеннями в області транспортних технологій», – йдеться в заяві виконавчого директора EAV Найджела Гордона-Стюарта. «Ми розробили та запустили EAV2Cubed і його попередник EAVan в якості основи повної концепції міського транспорту майбутнього, задуманої з чистого аркуша паперу».

«У новому світі, орієнтованому на охорону навколишнього середовища і ресурсів, застарілі автомобільні конструкторські та інженерні рішення просто не працюють. Вони занадто важкі, занадто великі і з точки зору ресурсів і навколишнього середовища просто марнотратні. LINCS – це наступний крок в нашій програмі, яка передбачає повну заміну успадкованого міського автомобільного транспорту новими, екологічно безпечними, але надзвичайно ефективними рішеннями для вантажів і пасажирів з нульовим рівнем викидів».

Компанія спробувала мінімізувати вплив на навколишнє середовище, оснастивши LINCS композитним кузовом, що переробляється, і використовуючи повністю перероблений алюміній для платформи транспортного засобу.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com

Коментарі
Завантаження...