Культову британську марку Bristol вирішили відродити

Британський бізнесмен Джейсон Уортон оголосив про плани з відродження виробництва автівок марки Bristol. Як передає видання Autocar, підприємець збирається не тільки відновити збірку вже наявних моделей, але й створити абсолютно нову.

Деякий час назад Уортон вже завершив процедуру придбання інтелектуальної власності компанії Bristol у її колишніх власників, а також викупив виробниче обладнання.

Перші кроки по відродженню бренду Bristol почнеться з випуску колишніх моделей Fighter та 411. Однак в процесі підготовки спорткари планується модернізувати. Вже оголошено про намір замінити задній міст Bristol 411 на незалежну підвіску. Крім того, інвестор збирається реформувати моторну гамму компанії. Сучасні моделі переведуть на 6,4-літровий V8 Hemi від Chrysler, який робить з 8-діапазонним “автоматом”.

Очікується, що перші прототипи відродженої марки Bristol вийдуть на дороги вже в нинішньому році, а в продажу з’являться у 2022-му. При цьому інвестор заявив, що вже отримує запити від потенційних покупців.

Нагадаємо, що компанія Bristol Cars була ліквідована близько року тому після невдалої спроби поправити її фінансові справи. Банкрутом бренд було визнано ще у 2011 році.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело autocar.co.uk