Британія більше не надаватиме субсидії охочим кпити Tesla Model 3

Покупці Tesla в Великобританії, де седан Model 3 користується найбільшою популярністю серед всіх країн Європи, тепер будуть змушені платити більше при покупці електромобіля. Сьогодні в Сполученому Королівстві були прийняті нові правила субсидування при купівлі електротранспорту.

Влада Великобританії знизила субсидію на купівлю електромобілів з 3000 до 2500 фунтів стерлінгів. Крім того, якщо раніше під програму субсидування підпадали всі електромобілі вартістю до 50 тисяч фунтів стерлінгів, то тепер ця сума знижена до 35 тисяч. Таким чином, тепер ті, хто розглядає покупку Tesla Model 3 повинні бути готові до того, що держава не надасть їм субсидію на придбання цього авто, адже ціни на електромобіль в цій країні стартують від 40490 фунтів стерлінгів.

Згідно з даними дослідницької компанії Schmidt Automotive Research, це може серйозно вдарити по європейських продажах Tesla. Варто відзначити, що минулого року кожна четверта Model 3, продана в Європі, була зареєстрована у Великій Британії.

Попри те, що автовиробники обурені таким кроком, британська влада стверджує, що покупці електромобілів вартістю понад 35 тисяч фунтів стерлінгів цілком здатні дозволити собі відмова від авто з ДВС і без допомоги держави. Крім того, наголошується, що з 2019 року кількість пропонованих автовиробниками електромобілів вартістю до 35 тисяч фунтів стерлінгів збільшилася майже на 50 відсотків.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело bloomberg.com

Коментарі
Завантаження...