Бренд Chrysler оживлять новим електричним кросовером

У мережі показали тизер можливої ​​серійної версії Chrysler Airflow.

117-річна компанія тепер здатна виступати тільки в ролі тіні самої себе, продавши пару мінівенів і вже досить старий седан. Четверта за величиною автокомпанія в світі пообіцяла вкласти кошти в усі свої 14 марок в наступні 10 років, включаючи Chrysler.

Ймовірно, компанія просто дражнить публіку новим Chrysler. Під час насиченої подіями дня Stellantis EV Day 2021 показали нову машину з крилатим логотипом. Ймовірно, що це серйозна еволюція концепції Airflow Vision минулого року, представленої на виставці CES.

Однак є деякі великі відмінності в порівнянні з демонстраційним авто CES. По-перше, машина, продемонстрована головним дизайнером Chrysler Ральфом Жілем, має двері (з висувними ручками), а також бічні дзеркала заднього виду. Він навіть наділений обов’язковими помаранчевими бічними маркерами, і, хоча це може бути не остаточний варіант, це повинен бути якийсь передвиробничий прототип.

Інтер’єр Airflow Vision, можливо, здатний похвалитися двоспицевим кермом і масивним панорамним скляним дахом. Він виглядає занадто шикарно для Chrysler до умов освітлення на кріслах, хоча наявність подібного кількості екранів в салоні потенційно може стати перешкодою для деяких людей.

Технічні характеристики на сьогодні до кінця не розкриті, проте якщо Airflow Vision дійсно буде запущений у виробництво, він буде діяти на одній з нових платформ Stellantis, орієнтованих на електрокари. Поки під час прямої трансляції Stellantis EV Day 2021 показувалися кадри нового Chrysler, Ральф Жиль розповідав про «візок» STLA Large, який повинен забезпечити максимальну дальність польоту в 800 км.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com

Коментарі
Завантаження...