Бренд Alpine повністю відмовиться від ДВЗ

Спортивна французька марка має намір випустити три нові моделі.

Концерн Renault офіційно оголосив про глобальну реформу належної йому спортивної марки Alpine. Бренд, єдиною моделлю якого зараз є бензинове купе A110, повністю відмовиться від машин з ДВЗ і перейде на електромобілі.

Презентація супроводжувалась тизером трьох майбутніх електричних моделей. Це компактний хетчбек, який буде побудований на шасі CMF-B, кросовер на базі CMF-EV, яку він розділить, зокрема, з Nissan Ariya і якийсь спорткар.

Останній отримає абсолютно нову архітектуру, яку компанія має намір розробити спільно з Lotus. Зараз британці готують власний електричний гіперкар Evija, однак з огляду на позиціювання французької марки, його шасі має бути простішим і дешевшим.

Можливо, мова йде про щось електричне, що стане заміною відносно доступним бензиновим спорткарам Lotus Elise і Alpine A110. У зв’язку з цим цікаво згадати, що саме на шасі Lotus Elise був побудований найперший Tesla Roadster.

Терміни появи нових електричних моделей не називаються, але згідно з планом Renault до 2025 року Alpine повинна стати прибутковою маркою.

Тепер залишаються неясними перспективи Alpine в автоспорті. У 2021 році марка приходить в Формулу 1 шляхом ребрендингу команди Renault. Можливо, в майбутньому буде проведено зворотний ребрендинг або ж французький концерн зовсім покине чемпіонат. В іншому випадку, гоночний болід Alpine ризикує залишитися єдиною машиною марки з двигуном внутрішнього згоряння.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co