Bolt планує масштабну експансію на світовий ринок

Сервіс таксі Bolt хоче масштабувати свій бізнес. В першу чергу, йдеться про Азійсько-Тихоокеанський регіон та ринок Латинської Америки. Як повідомляє пресслужба компанії, планується запуск франшизи по всьому світу. Нагадаємо, що зараз сервіс таксі Bolt пропонує свої послуги Європі та Африці.

Зазначається, що сервіс планує розширення в Індії та Бразилії. При цьому франшиза може містити не тільки один сервіс таксі, але й послуги прокату електросамокатів, електровелосипедів, а також доставлення їжі.

“Франшиза Bolt прискорить зростання компанії й дозволить підприємцям по всьому світу використовувати технології Bolt в області райдхейлінга, мікромобільності та доставлення їжі”, – зазначив Микита Уткінс, відповідальний топменеджер по розширенню франшизи Bolt.

Бізнесмени, які приєднаються до Bolt, будуть вести всю ту операційну діяльність, що веде компанія у Європі та Африці: підтримка користувачів, реєстрація водіїв та кур’єрів. У компанії наголошують, що мають “багаторічний досвід успішної співпраці” з партнерами з Мексики, Росії та Саудівської Аравії.

За даними Bolt, у 2020 році кількість користувачів Bolt збільшилася приблизно у 2 рази. Зараз сервіс налічує 50 мільйонів користувачів у сорока країнах світу (200 населених пунктів).

Треба нагадати, що наприкінці минулого року сервіс таксі Bolt провів найбільший раунд фінансування за весь час свого існування. Сервіс таксі закрив раунд інвестицій на 150 мільйонів євро.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело techcrunch.com