BMW запатентував чотири назви для майбутніх електрокросоверів

В даний час BMW пропонує три електричні позашляховики, два з яких побудовані на бензинових платформах. Очевидно, що виробник прагне додати ще більше електрокросоверів у свій модельний ряд, про що свідчить нова заявка, подана в Німецьке бюро патентів та торгових марок (Deutsches Patent-und Markenamt).

Carbuzz виявив ці заявки, датовані 2 жовтня, які BMW подала на товарні знаки iX6, iX7, iX8 та iX9. Схоже, на додаток до iX1, iX3 і iX4 додадуться ще чотири позашляховики, тим самим сімейство серйозно розростеться.

Очевидно, що iX6, iX7, iX8 та iX9 виявляться відчутно більшими, ніж iX1, iX3 та iX4. Однак залишається питанням майбутнє індексів iX8 та iX9. Не виключено, що автовиробник готує моделі, які виявляться більшими у розмірах, ніж актуальний бензиновий X7. Втім, iX8 може бути лише купеподібною версією iX7.

В даний час ще дуже рано міркувати про те, коли дебютує кожна з цих моделей, і чи планує BMW взагалі випускати більші iX8 та iX9, але вже зараз можна сказати, що автовиробник зацікавлений у серйозному розширенні модельного ряду. Очікується і поява спортивних M-версій для кожного з цих кросоверів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело carbuzz.com