BMW X2 наступного покоління: опубліковано перші зображення

X2 існує поки що в єдиному поколінні, прем’єра якого відбулася восени 2017 року. Він також став серійною версією однойменного концепту, продемонстрованого роком раніше на Паризькому автосалоні. Наразі баварці випробовують другу генерацію моделі, і тестові зразки вже неодноразово траплялися до об’єктиву фотошпигунів. Судячи з наявних фотографій, кросовер помітно зміниться при зміні поколінь.

Як і модель першої генерації новий Х2 буде побудований на базі кросовера Х1 третього покоління, прем’єра якого відбулася на початку минулого літа. У його стилі зроблено передню частину, при цьому фари, фірмові “ніздрі” та бампер отримають оригінальний дизайн. Від «ікспершого» новинці дістануться дверні ручки клавішного типу і пластика боковин.

рендер BMW X2 наступного покоління

А ось форма кузова зовсім інша: замість звичайного хетчбека новий Х2 тепер за рахунок похилих заднього скла буде більше схожий на інші купеподібні кросовери марки – Х4 і Х6. Задня частина поки що найбільш замаскована, проглядаються лише деякі обриси горизонтальних ліхтарів. Ніша номерного знака розташується в бампері, а також кросовер зображений з дисками нового дизайну.

В основу Х2 другого покоління ляже передньопривідна платформа FAAR, яку вже використовують вищезгаданий Х1, і легкові моделі 1 і 2 серії, за винятком купе 2 Series, яке зберегло класичне компонування. Платформа передбачає двигуни трохи більше чотирьох циліндрів, і навіть можливу повністю електричну версію. Моторна гама буде аналогічна кросоверу Х1, включаючи найпотужнішу модифікацію M35i xDrive , яка була представлена ​​наприкінці минулого місяця. Вона оснащується 2,0-літровим чотирициліндровим бітурбомотором, віддача якого в Європі становить 300 к.с. (у США цей показник дорівнює 317 к.с.), а максимальний момент становить 400 Нм. Цілком можливо, для купеподібного кросовера Х2 ці показники будуть трохи покращені.

актуальний BMW X2

Прем’єра новинки може відбутися до кінця цього року.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!