BMW створить нову платформу для своїх електромобілів

Електромобілі на цій архітектурі з’являться тільки після 2025 року та при цьому вона допустить можливість установки ДВЗ.

Баварський автовиробник BMW розробляє нову платформу для електромобілів, розповів в ексклюзивному інтерв’ю carmagazine.co.uk генеральний директор марки Олівер Ципс.

Згідно з офіційною інформацією, перспективна архітектура отримає назву Neue Klasse (Новий клас), яка останній раз використовувалася на ряді моделей марки з 1962 по 1977 рік. При цьому з’явиться вона не раніше 2025 року. Першим електромобілем на новій платформі повинен стати наступник BMW 3 серії, прем’єра якого і призначена на 2025-й.

Глава бренду підкреслив, що Neue Klasse буде використовувати максимально можливу кількість екологічно нейтральних матеріалів, які можна легко переробити. Але головною несподіванкою для багатьох стала заява про можливість установки на цю модульну платформу двигунів внутрішнього згоряння. Олівер Ципс не бачить в цьому принципових розбіжностей і впевнений, що модульність на те і модульність, що повинна підтримувати різні альтернативні варіанти силової установки.

Цікавий і факт того, що на перспективній архітектурі не передбачена наявність твердотілих акумуляторів. У BMW вважають, що їх час ще не настав, тому на майбутні новинки буде використовуватися нове покоління літієвих батарей. Однак, в компанії відзначають, що з початком масового випуску твердотілих варіантів, оснастити ними машини BMW не важко.

Керівництво марки сподівається, що нова платформа дозволить BMW зробити і реалізувати близько 10 мільйонів чистих електромобілів до 2030 року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело carmagazine.co.uk

Коментарі
Завантаження...