BMW не планують створювати електромобілі з запасом ходу більше 600 км

Перше питання, яке цікавить покупців при виборі електричного автомобіля – це скільки він може проїхати без підзарядки. Інфраструктура для електрокарів ще не так добре розвинена навіть в Європі, щоб водій міг поїхати в велике автомобільне екологічну подорож, особливо в порівнянні з мережею бензинових і дизельних АЗС. Тому автовиробники женуться за дальністю ходу, покращуючи характеристики. Але компанія BMW вирішила в цьому участі не брати.

Керівник проєкту по створенню BMW i4 Девід Ферруфіно в інтерв’ю австралійському виданню WhichCar сказав: «Запас ходу в тисячу кілометрів – це не та мета, яку ми ставимо перед нашими повністю електричними автомобілями». Він вважає, що максимальний запас ходу повинен відповідати сегменту автомобіля. Наприклад, автомобіль BMW i3 city не потребує дальності на 600 км, зате для моделі i4 це вже необхідний запас ходу.

Точка зору Ферруфіно полягає в тому, що BMW також інвестує в поліпшення зарядних мереж, щоб не збільшувати дальність ходу, а розвивати електрозаправки. Це дозволить подорожувати навіть на автомобілях з недуже великим запасом ходу.

«У нас є не тільки досягнення в області акумуляторних технологій, а й громадська мережа зарядки, яка швидко зростає. Поїздка на електромобілі по Європі від Норвегії до Італії вже стає радісною подією, а не головним болем», – сказав Ферруфіно австралійському виданню.

Ферруфіно додав, що швидкість зарядки теж повинна прогресувати. BMW i4 здатний зарядитися з 10 до 80 відсотків за 31 хвилину за допомогою швидкого зарядного пристрою постійного струму потужністю 200 кВт.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело whichcar.com.au

Коментарі
Завантаження...