BMW додала в оновлення ПЗ функцію дистанційного запуску двигуна

Компанія BMW додала в чергове оновлення програмного забезпечення функцію дистанційного запуску двигуна. Придбати його можна у фірмовому магазині додатків BMW ConnectedDrive Store – функція сумісна для автомобілів 2019 модельного року і молодше. Після завантаження та установки власники BMW зможуть запускати двигун через додаток My BMW на смартфоні. Крім того, можна буде заодно виставити і бажану температуру в салоні.

Як повідомляє видання BMW Blog, після оновлення програмного забезпечення операційної системи iDrive дистанційний запуск двигуна можна буде також виконувати за допомогою ключа запалювання – натиснувши три рази на кнопку блокування замка. Мотор вимкнеться через 15 хвилин роботи – для економії заряду акумулятора і палива. Функція являє собою одноразову покупку і не зажадає доплат надалі. Дистанційний запуск – вже не перша функція, яку BMW пропонує придбати по підписці або на постійній основі. Наприклад, підігрів сидінь на нових моделях можна активувати за передплатою на певний час, або викупити назавжди через фірмовий додаток BMW.

Також для деяких функцій передбачений пробний безплатний період протягом місяця. Крім дистанційного запуску і підігріву сидінь, активувати за додаткову плату можна адаптивний круїз-контроль, асистент дальнього світла та адаптивну підвіску. В оновленні є останнє покоління помічника BMW Personal Assistant і нові карти для навігаційної системи, а в попередній апдейт увійшла функція підтримки бездротового підключення смартфона і можливість використання цифрового ключа BMW.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com

Коментарі
Завантаження...