Близько 20 тисяч абсолютно нових Kia Sportage відкликають через загрозу займання

Достатньо лише було неправильно затягнути гайку генератора змінного струму.

Компанія Kia відкличе в США майже 20 тисяч абсолютно нових кросоверів Sportage через загрозу спалаху, яка виявилася внаслідок похибок у збиранні. Інформацію опублікувало Національне управління безпеки дорожнього руху США.

Під відгук потрапить 19701 автомобіль, випущений на американському заводі Kia в Джорджії в період з 12 січня по 8 серпня 2022 року. У цих машин може бути неправильно затягнута гайка генератора змінного струму, що забезпечує надійне з’єднання між клемою генератора та пластиною джгута проводів акумуляторної батареї. У кращому випадку це може призвести до того, що двигун почне раптово глухнути, а в гіршому – стрибки напруги можуть спричинити загоряння в моторному відсіку.

У Kia зазначають, що поки що не зафіксовано жодного нещасного випадку чи аварії, викликаної незатягнутою гайкою. Тим не менш, починаючи з 23 вересня всі власники Kia Sportage, що підпадають під кампанію, будуть повідомлені про необхідність відвідати офіційний дилерський центр для усунення проблеми. Усі роботи будуть проводитись за рахунок виробника.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело motor1.com