Bizzarrini готує суперкар Giotto із двигуном Lamborghini

Компанія Bizzarrini анонсувала першу модель після відродження бренду – суперкар Giotto, який отримає двигун Lamborghini.

Італійська марка раніше представила спорткар Bizzarrini 5300 GT Revival Corsa епохи 1960-х, який був випущений обмеженим тиражем. Нова модель, названа на честь засновника компанії Джотто Біццаріні, має стати наступником класичного купе.

Зовнішність новинки спільно зі своїм сином Фабриціо створив автор оригінального Bizzarrini 5300 GT Джорджетто Джуджаро. Заявлено, що вуглепластиковий кузов сучасного суперкара отримає дизайнерські елементи, що відсилають до свого історичного прототипу.

Новий Giotto, як і класичний 5300 GT, також оснащуватиметься двигуном Lamborghini. Для сучасного суперкара анонсовано атмосферний бензиновий V12 у поєднанні з 8-ступінчастою коробкою передач з подвійним зчепленням. Технічні характеристики моделі поки що не названі.

Прототип Bizzarrini Giotto буде представлений протягом 2023 року, а їздові випробування новинки заплановано на 2024 рік. Вартість суперкара та тираж моделі не оголошено.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!