Білоруси намагаються видати китайське авто за вітчизняний електрокар

Останнім часом багато автовиробників переходять на випуск електрокарів. Про електрифікацію своєї продукції замислилися і на мінському Мотовелозаводі, який випускає велосипеди Aist.

Замість розробки та впровадження свого проекту транспортного засобу білоруські інженери вирішили просто наклеїти на китайський електроквадроцикл з дахом свій лейбл і випускати його під “вітчизняним” брендом “M1NSK”.

На заводі стверджують, що виготовляють це диво техніки разом із китайцями, але жодної білоруської деталі на цьому диві техніки немає. Автомобіль має електродвигун на 4 кВт і батарею на 8 кВт*год. Запас ходу за заявою “виробника” 120-150 км.

Опцій у машини багато, але кожна з них має якусь ваду. Так, кондиціонер не дає достатнього холоду у салоні. Електросклопідйомники не здатні підняти скло, розібратися в медіасистемі неможливо, тому що вона китайською і безліч інших подібних ляпів.

Ну і фінальним акордом для цього “електромобіля” стала ціна, що дорівнює 9900 доларів США. За ці гроші в тій же рф пропонують “повноцінний автомобіль” (як мінімум, за розмірами) Lada Granta.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело auto.bigmir.net