Bentley стане повністю електричним до 2025 року

Буквально за пару років ринок автомобілів і техніки сильно змінився. Тепер в пошані не монстри на високооктановому паливі, а потужні електрокари. Приклад тому виробник елітних автомобілів Bentley, який збирається повністю відмовитися від бензинових двигунів вже через кілька років.

Генеральний директор автомобільного бренду Bentley Адріан Холлмарк (Adrian Hallmark) поділився планами розвитку автоконцерну з журналом CAR Magazine. За словами директора, компанія не збирається довго тестувати нові технології та зробить все, щоб незабаром перевести весь модельний ряд на електричну тягу. Першим в новому сімействі повинен стати позашляховик Bentley Electro-luxe.

Щоб прискорити процес переходу на нову платформу, Bentley скористається напрацюваннями Audi і буде будувати автомобілі на базі технології Artemis під контролем концерну Volkswagen Group. Холлмарк вважає, що концепція електромобілів відповідає фірмовому стилю виробника ексклюзивних автомобілів – тихий, легкий, потужний і вишуканий Bentley.

На цей час інженери стурбовані розмірами і вагою літієвих батарей, тому нові автомобілі доводиться розробляти з поправками на зниження ваги конструкції й поліпшення аеродинамічних якостей. Першим електромобілем компанії може стати позашляховик, який, ймовірно, дебютує після гібридних моделей Flying Spur і Continental GT в другій половині 2021 року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело thenextweb.com


Коментарі
Завантаження...