Байден обіцяє пересадити держслужбовців на електрокари

Новий президент США хоче перевести парк урядових автомобілів на повністю “електричний”. Це значить, що всі автівки з ДВЗ будуть замінені на електрокари.

Джо Байден бачить в цій ініціативі створення й підтримку одного мільйона робочих місць в країні. Президент звернувся до журналістів 25 січня по приводу підписаного ним указу, який стосується американського виробництва.

Наказ “Зроблено в Америці” містить в собі, крім іншого, зобов’язання купувати більше американських товарів на федеральному рівні. Особливий інтерес для автомобільного сектора – це наказ перейти на повністю електричні автівки для всіх американських чиновників. Тільки це може привести до створення мільйона робочих місць.

“Федеральний уряд володіє величезним парком транспортних засобів, які ми збираємося замінити чистими електромобілями, зробленими прямо тут, в Америці, американськими робітниками, створюючи мільйон робочих місць”, – сказав Байден журналістам. – “Разом це буде найбільша мобілізація державних інвестицій в інфраструктуру з часів Другої світової війни”.

Крім того, президент Байден також оголосив про зміни критеріїв для федеральних агентств, які купують автомобілі. Нові вимоги для визначення статусу “зроблено в Америці” визначають, що 50 відсотків деталей електромобіля повинні бути зроблені в США.

Уряд США витрачає приблизно 600 мільярдів доларів на рік на закупівлі автівок, та за словами Байдена, державні контракти з іноземними компаніями зросли на 30 відсотків за адміністрації Трампа. Схоже, що новий президент США дійсно хоче повернути велике виробництво до країни. Цікаво, як на це відреагує Китай. Слідкуємо за подіями разом. Підписуйтесь на нашу FB-сторінку – fb.com/ampercarcom

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com