Автовиробника Tesla оштрафували на $2,2 мільйона за рекламу

Південнокорейська антимонопольна служба оштрафувала компанію Tesla за рекламну кампанію.

Як стало відомо AMPERCAR.com, штраф у розмірі 2,85 млрд вон (2,2 млн доларів – ред.) був виписаний за те, що Tesla приховувала інформацію про зниження дальності ходу електрокарів на одному заряді при низьких температурах.

Державні регулюючі органи зазначили, що у своїй рекламній кампанії американський виробник електрокарів не лише завищив дальність ходу моделей, а й потужність своїх нагнітачів, а час заряду акумулятора, навпаки, скоротив. При цьому, на офіційному сайті Tesla, опубліковані інструкції про те, як правильно використовувати електромобілі взимку, проте немає інформації про втрату запасу ходу в холодну пору року.

За заявою Комісії з сумлінної торгівлі Кореї (KFTC), запас ходу автомобілів Tesla за холодної погоди скорочується на 51 відсоток, порівняно із заявленим.

Як відомо, з настанням зими власники Tesla почали стикатися не лише з проблемою втрати дальності ходу, а й із проблемами зарядки електрокарів. Так, раніше ми писали про водія, який був змушений скасувати свої плани на Різдво через те, що його Tesla Model S не заряджалася за температури -7 градусів.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!