Автовиробник «Богдан» опинився в епіцентрі скандалу – корпорацію звинувачують в махінаціях

В Корпорації «Богдан» висловили обурення з приводу інформації, озвученої головою комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики Данилом Гетманцевим. У своєму коментарі він заявив, що підприємство постачало «транспортні засоби по завищених цінах».

Як повідомили на офіційному сайті «Богдану», повідомлення Гетманцева не відповідає дійсності і є наклепом.

«Усі поставки автомобілів «Богдан 63172» до Збройних сил України відбувалися у повній відповідності з чинними редакціями постанов Кабінету Міністрів України від 08.08.2016 №517 та від 27.04.2011 №464. Вони чітко регламентують весь порядок формування ціни під час здійснення державного оборонного замовлення. Разом з тим, фактично прибуток у складі ціни  на «Богдан 63172» становив 1  (один) відсоток витрат суб’єкта господарювання на придбання комплектувальних виробів (напівфабрикатів), робіт (послуг) у інших суб’єктів господарювання, а також 20 (двадцять) відсотків решти витрат у складі виробничої собівартості продукції», – йдеться у повідомленні.

Як повідомили представники корпорації, такий «прибуток» був межею виживання підприємства і вже ніяк не свідчив про «завищені на 66%» ціни.

«За фактом наклепу та поширення неправдивих відомостей ДП «АСЗ №2» вже готує позов до суду до Д.Гетманцева», – повідомили у «Богдані».

Нагадаємо, днями голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев заявив, що завод «Богдан» постачав за завищеними на 66% цінами транспортні засоби для української армії.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!