Audi випустить електричний купе-кросовер Q6 e-tron Sportback: стало відомо, як він виглядатиме

Купе-кросовери стають все популярнішими на світовому ринку, а автовиробники (переважно преміальні) прагнуть наситити свої модельні лінійки такими автомобілями.

Найближчою новинкою у цьому сегменті від Audi має стати крос-купе під назвою Q6 e-tron Sportback. Машина буде купеподібним електричним SUV, який з’явиться у продажу на рубежі кінця 2024-початку 2025 року. Як може виглядати такий автомобіль показали дизайнери порталу Motor1, що опублікували перші рендери серійного Q6 e-tron Sportback.

На думку художників, машині дістануться вузькі горизонтальні фари та повітрозабірник, встановлені в тих же місцях, що й у простому Q6 e-tron. Але при цьому корма машини отримає більш похилий лінію, ніж у класичному SUV, а заднє скло плавно перетікатиме в кришку багажника.

Очікується, що довжина кросовера досягне 4,8 метрів, додавши кілька сантиметрів до звичайного Q6 e-tron. Боковини автомобіля також зміняться, обзавівшись кількома виштамповками, що надають профілю батарейного SUV спортивний зовнішній вигляд.

Щодо інтер’єру, то в ньому якихось кардинальних змін чекати не варто. Принаймні з погляду розташування основних систем. При цьому похилий дах майже напевно вкраде простір у багажному відділенні машини, об’єм якого може впасти нижче 526 літрів.

В основу крос-купе ляже платформа PPE, де створений звичайний Q6. Машину продаватимуть як у повнопривідній, так і задньопривідній версіях з батареями ємністю 79 кВт·год та 95 кВт·год, а також електромоторами з вихідною потужністю від 326 до 516 кінських сил.

У продаж новинка надійде у перші місяці 2025 року.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело Motor1