Audi вперше показала найновіший автомобіль Activesphere

Це електричний купе-кросовер.

Audi збирається представити наступний концепт-кар Audi Activesphere приблизно через місяць, а поки що виробник показав перше зображення машини. Світова прем’єра електричного купе-кросовера відбудеться на заході під назвою Celebration of Progress, який відбудеться 26 січня 2023 року.

Концепт-кар Audi activesphere забезпечує максимальну свободу та є ідеальним компаньйоном для амбітних пригод на свіжому повітрі. Чи то водні види спорту, катання на лижах, гра в гольф чи складні гірські дороги – концепт-кар Audi activesphere пропонує максимальну варіативність для всіх видів діяльності. У той час як концепт-кар поєднує в собі екстраординарну елегантність із визначними позашляховими якостями, його комунікаційні технології створюють унікальні враження, що виходять за рамки самого автомобіля.

Нагадаємо, раніше Audi представила ще три електричні концепти серії Sphere – Skysphere, Grandsphere та Urbansphere. Усі вони отримали електричну силову установку та автопілот четвертого рівня, що з’явиться на серійних моделях бренду у другій половині поточного десятиліття.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело audi-mediacenter.com