Audi оновила електричний кросовер Q4 e-tron (фото)

Німецька компанія Audi оновила електричний кросовер Q4 e-tron. Автомобіль з’явився на ринку ще в 2021 році і на сьогоднішній день є одним із найпопулярніших електрокарів бренду, йдеться у повідомленні прес-служби бренду

Зовні електромобіль не відрізняється від попередньої версії. Всі зміни зосереджено в технічній частині та оснащенні. Так, вже в стандартній комплектації машина отримала цифрову панель приладів, навігацію і кілька нових опцій.

Крім того, в компанії змінили налаштування підвіски та кермового управління, а зі списку комплектацій зникли базові версії Q4 35 e-tron та Q4 40 e-tron. Тепер базовим виконанням є Q4 45 e-tron. Воно запропоновано як із заднім, так і з повним приводом, при цьому потужність силової установки в обох випадках становить 286 кінських сил. Розгін до «сотні» займає 6,7 та 6,6 с залежно від приводу.

Топовий Audi Q4 55 e-tron quattro має силовий агрегат на 340 кінські сили. Він прискорюється до «сотні» за 5,4 с. Максимальна швидкість – 180 км/год.

Усі версії оснащені батареєю ємністю 82 кВт·год, внаслідок чого запас ходу може сягати 562 км.

Раніше повідомлялось, що у мережі з’явилися світлини нового покоління кросовера Audi Q3. Це буде остання генерація моделі з бензиновим двигуном.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!