Audi готує до дебюту новий універсал A5 Avant

Audi знов дивує автомобільний світ, цього разу демонстрацією майже незамаскованого прототипу нового Audi A5 Avant. Попри те, що офіційна презентація ще не відбулася, фотошпигунам вже вдалося зафіксувати майбутню новинку у всій красі, завдяки чому ми отримуємо найточніший на цю мить погляд на наступника Audi A4 Avant.

У рамках нової стратегії найменування моделей Audi всі автомобілі з ДВЗ будуть мати непарні номери, в результаті чого прямий спадкоємець Audi A4 отримає назву A5. Водночас електричні версії будуть носити парні номери і називатися A4. Новий Audi A5 Avant, помічений на тестах, відрізняється гострішою формою фар і зміненою задньою частиною, де особливо примітним є «козирок» над ліхтарями – досить незвичайне рішення для моделей Audi.

Інтерес викликає відсутність на поміченому прототипі традиційних ручок дверей, замість яких видно своєрідні «петлі». Поки не ясно, як саме виглядатимуть дверні ручки на фінальній версії, але передбачається, що вони будуть виконані у мінімалістичному стилі.

Поява A5 Avant на тестах у такому вигляді може свідчити про швидкий анонс новинки. Хоча Audi не бере участі в автосалоні в Женеві, не виключено, що компанія може влаштувати сюрприз під час цієї події, та імовірніший здається презентація моделі навесні або влітку поточного року.

Напередодні офіційного дебюту нового Audi A5 Avant, автомобільний світ з нетерпінням чекає більше інформації про технічні характеристики, дизайн інтер’єру та інші деталі, які зроблять цю модель ще одним яскравим представником лінійки Audi.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com