Audi e-tron GT виходить на ринок США

Аналог електричного Porsche Taycan пропонується за 99900 доларів.

За інформацією сайту electrek.co, німецька компанія випустила на ринок США електричний спорткар Audi e-tron GT.

Не виключено, що новинка зможе потіснити на місцевому ринку вже похилого представника спортивної лінійки Audi – R8. Динаміка e-tron GT порівнянна з такою у бензинового спорткара.

Машина побудована на платформі Porsche J1, яка лежить в основі Taycan. Зрозуміло, що екстер’єри автомобілів відрізняються відповідно до позиціювання двох німецьких марок. Тобто, якщо Taycan – це чистий електричний спорткар, то у Audi вийшло щось середнє. Інгольштадтським фахівцям вдалося знайти баланс між розкішшю і спортивністю, тим самим автомобіль повинен бути однаково привабливим як для статусних покупців, так і для тих, хто хоче отримати спортивний досвід від водіння.

Базова версія має електропривід потужністю 476 к.с., які на лічені секунди можуть перетворюватися в 530 к.с. Така машина набирає “сотню” за 4,1 секунди та розганяється до максимальних 245 кілометрів на годину. За неї просять понад 99 тисяч доларів.

Версія RS розвиває вже 598 к.с. в тривалому режимі і до 646 к.с. на старті з місця. До сотні вона розганяється за 3,3 секунди, а її максималка обмежена на позначці в 250 км/год. У цьому варіанті дилери зажадають 139900 доларів.

На американському ринку новинка буде пропонуватися тільки з однією батареєю на 93 кВт*год. Запас ходу в залежності від комплектації автомобіля варіюється від 373 до 383 кілометрів за методикою EPA.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co

Коментарі
Завантаження...