Атмосферний V16 і три електромотори: Bugatti розкрила подробиці про спадкоємця Chiron

На початку цього року Bugatti підтвердили, що наступник Chiron буде оснащений гібридною силовою установкою на основі V16. Тепер генеральний директор компанії Мате Рімак ділиться новими деталями перед дебютом автомобіля, що відбудеться 20 червня.

На відміну від Chiron та Veyron, оснащених 8.0-літровими W16 з чотирма турбінами, новий V16 буде атмосферним. Це зроблено для того, щоб зробити його якомога «емоційнішим», пояснив Рімак у нещодавно опублікованому відео. Втрата крутного моменту через відсутність турбін буде компенсована трьома електричними моторами.

Один електричний агрегат буде встановлений у задній частині автомобіля, а два – у передній. Всі вони живляться від акумуляторної батареї ємністю 25 кВт·год. Це забезпечить необхідну потужність і характеристики подачі крутного моменту, а також «використовуваний електричний запас ходу, коли це необхідно», пояснив Рімак.

“Електрична силова установка фактично дозволяє створити такий емоційний двигун”, – додав він. “Без неї ми не змогли б досягти таких показників.”

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com