Apple розробляє електрокар з голографічними вікнами

Американська компанія Apple планує випустити електромобіль, в якому не буде вколисувати. Шість нових патентів “яблука” були опубліковані вчора. В них розкриваються подробиці, що компанія хоче розробити безпілотний електрокар з деякими цікавими технологіями. Нагадаємо, що вперше про виробництво безпілотників в Apple заговорили у 2017 році.

Минулого тижня Apple та Hyundai висловили намір підписати угоду про випуск першої “бета-версії” автомобіля Apple у США до наступного року. Зазначається, що це тільки перший крок компанії в підкоренні ринку електромобілів.

Поміж свіжих патентів є система з голографічним дисплеєм на лобовому склі й бокових вікнах. Зазначається, що голограми можуть включати інформацію про транспортний засіб (швидкість, напрямок руху, місце розташування) та показувати дані про те, що відбувається всередині (мультимедіа та інше).

Ще один патент передбачає включення сенсорних дисплеїв та інших елементів управління в сидіннях, дверях і інших поверхнях салону. Третя розробка встане в пригоді тим, хто страждає від вколисування. Apple зараз розробляє спеціальне рішення, яке включає систему віртуальної реальності для проєктування “стабілізованого контенту” в VR. При цьому технологія може значно підвищити продуктивність людини, адже в цьому випадку з’явиться можливість ефективно працювати під час поїздки.

Крім того, компанія вже розробила “розумне” тонування вікон й нові способи виправляння попереджень водіям про можливі аварійні та інших особливі ситуації на дорозі.

За прогнозами експертів, свій перший електрокар Apple може презентувати в найближчі 2-3 роки.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело businessinsider.com