Apple “поставила на паузу” роботу над першим електрокаром

Через витік інформації компанія Apple вимушена припинити тимчасово роботу над своїм першим електромобілем з інноваційною безпілотною системою.

Американська компанія веде переговори з такими великими автомобілебудівними гігантами як Hyundai та Kia з приводу потенційного спільного виробництва своїх електрокарів. Якщо довіритися останнього допису видання Bloomberg, то попри витік великої кількості інформації про можливу співпрацю між Apple та корейськими автовиробниками, переговори між компаніями “недавно призупинилися”. Якесь неназване, але цілком правдиве джерело днями підтвердило, що завод Kia в Джорджії може служити вірогідною виробничою базою для майбутнього автономного електрокара від Apple, якщо компанії все ж таки укладуть угоду.

Також у свіжому звіті Bloomberg стверджується, що даний проєкт останнім часом дійсно активізувався. Роботи над ним ведуться, але як запевняє японського видання Nikkei, ще відразу шість японських автовиробників ведуть переговори з Apple.

D будь-якому випадку дійсно офіційна інформація з цього приводу з’явиться ще не le;t скоро, адже робота над Project Titan (саме така робоча назва першого електрокара Apple) почалася зовсім не нещодавно. Вочевидь, зараз американська компанія “поставила на паузу” рішучі кроки, та ретельно собі підбирає партнера для виходу на автомобільний ринок.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело bootxtech.com