Apple переманила інженера Porsche для свого автомобільного проекту

Манфред Харрер, який відповідав за Cayenne в Porsche, приєднався до проекту Apple Car.

Видання Business Insider з’ясувало, що в кінці 2020 року інженер Манфред Харрер, який курував проект Cayenne в компанії Porsche, приєднався до команди Apple. Один з кращих працівників Volkswagen Group покинув німецький концерн, не повідомивши колегам, чим він займатиметься надалі. Журналісти припускають, що мова йде про розробку першого електрокара Apple.

Харрер пропрацював в Volkswagen Group 13 років, і серед його останніх проектів була розробка шасі для Porsche Cayenne, уточнює видання. Те, що Apple зацікавила кандидатура інженера, може говорити про прагнення компанія продовжити роботу над проектом iCar – першим електрокаром IT-гіганта, який з’явиться не раніше 2027 року.

Apple і раніше наймала працівників з автомобільної індустрії. Наприклад, в 2019 році в компанію перейшов колишній віце-президент Tesla з інжинірингу Стів МакМанус, який в різний час встиг попрацювати над Aston Martin Lagonda, а також над автомобілями брендів Jaguar Land Rover і Bentley.

У січні 2021 року з’явилася нова інформація про майбутню модель: компанія Hyundai Motor офіційно підтвердила, що веде переговори з Apple про спільну розробку і виробництво акумуляторів. Разом з тим автовиробник заявив, що в Купертіно розглядають в якості партнерів й інші автомобільні бренди. Лише через декілька годин заяву Hyundai було скориговано — з неї пропала згадка Apple.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело businessinsider.de