Анонсовано перший пікап SCG 010 Zero з водневої трансмісією

Компанія SCG представила рендерні зображення пікапа 010 Zero, який має водневу трансмісію. Чотиридверний трак має багато спільного з серійною моделлю Baja Boot виконану в мінімалістичному стилі. Знайома передня частина з великою поперечною балкою поєднується з чотирма простими фарами та з вираженими розширювачами крил.

Особливістю SCG 010 Zero є не зовнішній вигляд автомобіля, а його трансмісія. Голова компанії Джеймс Глікенхаус сумнівається, що електрокари – це шлях вперед. Керівник компанії SCG вважає, що майбутнє за воднем. Пікап 010 Zero представлений з удосконаленою силовою установкою на водневих паливних елементах, яка дозволяє йому подолати на одному баку близько 1600 кілометрів.

Водневий паливний елемент буде приводити в дію принаймні один електричний мотор. Транспортний засіб буде спроєктовано також з урахуванням можливостей бездоріжжя, що значить встановлені електричні двигуни на обох осях – це забезпечить йому повний привід.

Поки залишається неясним, чи дійсно компанія SCG зробить пікап 010 Zero реальністю. У його нинішньому вигляді вже є багато закінчених компонентів, в тому числі деякі рішення від серійної моделі Baja Boot.

Нагадаємо, що раніше компанія SCG раніше розробила перегоновий автомобіль 007 для класу гіперкарів Ле-Мана.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motorauthority.com