Американський стартап Lucid не зможе почати постачання моделі Air цієї весни

Стартап Lucid Motors, який восени представив серійну версію преміального електричного седана Air, не зможе виконати свою обіцянку і почати постачання машин цієї весни. Про це написав особисто Пітер Роулінсон, гендиректор компанії. Він пояснив відстрочку неможливістю зараз організувати виробництво машин належної якості через проблеми постачальників комплектуючих, викликаних епідемією коронавірусу.

Тепер Роулінсон обіцяє почати постачання в другій половині 2021 року. Іншими словами, машина може затриматися до самого грудня.

Нещодавно Lucid оголосила про швидке розміщення своїх акцій на біржі, що має залучити в компанію нові інвестиції. У цій новині цікаво те, що в інвестиційних презентаціях спливли нові, довгострокові плани стартапу, пише Cleam Technica.

Поки ми знали лише про седані Air і про кросовер Gravity, який повинен з’явитися кількома роками пізніше. З презентації видно, що до 2030 року компанія має намір випускати вже 500 тисяч електромобілів на рік — приблизно стільки ж, скільки Tesla зробила в 2020 році.

Ще цікавіше, що до двох вже названих моделей має приєднатися ще один преміальний седан і ще один преміальний кросовер. Ми можемо припустити, що мова йде про компактніші машини, за габаритами близькі до Tesla Model 3 і Y.

Нарешті, Lucid планує зробити електричне спортивне купе і електричний пікап. Виходить, що Роулінсон прагне майже повністю повторити модельний ряд Tesla, але зробивши при цьому дорожчі і розкішніші електромобілі.

Втім плани на 20-30 рік очевидно не є обіцянкою, а просто підготовленим для інвесторів баченням того, куди хоче рухатися стартап.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело lucidmotors.com

Коментарі
Завантаження...