Американська поліція отримає електрокари Ford Mustang Mach-E

Поліційний департамент штату Мічиган поповнить свій автопарк двома потужними електромобілями Ford Mustang Mach-E. Перші електричні SUV-моделі почнуть патрулювати вулиці міста вже в кінці цього року.

Як повідомляє Michigan Live, минулого місяця міська рада Анн-Арбор схвалила покупку двох позашляховиків Mustang Mach-E 2021 року для поліції за ціною 93 000 доларів США. Міське управління розвитку також виділяє 30 549 доларів на закупівлю зарядних пристроїв й іншого додаткового обладнання.

Запас ходу електрокара складає 482 кілометри. Відомо, що для того, щоб забезпечити зарядку цих електрокарів, потрібно мати зарядні пристрої, вартість яких починається від п’яти тисяч доларів. При цьому поліційний департамент буде змушений звернутися в сторонні компанії, щоб ті створили дизайн для нових автомобілів, оскільки Ford не пропонує спеціальні варіації для поліції.

Поліційні позашляховики Mustang Mach-E прибудуть у другій половині 2021 року та замінять два автомобілі з двигунами внутрішнього згоряння, оскільки контракти вимагають їх заміни кожні шість років.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело carbuzz.com