Аеротаксі Lilium створить мережу хабів Vertiport

Добре фінансований німецький стартап оголосив про плани зі створення мережі аеропортів-хабів у США для парку пасажирських авіатаксі. Електричні аеротаксі eVTOL, оснащені кількома невеликими електричними двигунами, можуть управлятися пілотом або як автономний дрон.

Німецький стартап Lilium та його партнер Ferrovial SE (величезна інфраструктурна компанія, що володіє 25% лондонського аеропорту Хітроу), планують побудувати в американському штаті Флорида серію хабів для аеротаксі Lilium.

Ці хаби будуть називатися Vertiports, в честь дизайну транспортного засобу eVTOL Lilium. Замість того, щоб просто пролітати над містом на короткі відстані, схоже, що ці Vertiports стануть частиною регіональної повітряної мережі в штаті. Як зазначається у пресрелізі компанії, вже підписана рамкова угода про розвиток мережі з не менше 10 “вертіпортів”. Проєкт направлено на створення ефективної та екологічно чистої альтернативної транспортної мережі, що з’єднує місця по всій Флориді.

“Вертіпорти” – ключовий компонент в реалізації величезного потенціалу інновацій eVTOL, забезпечуючи інфраструктуру для посадки, підзарядки та зльоту з пасажирами. Вже навесні 2021 року стане відомо, де з’явиться перший “вертіпорт” в Південній Флориді. Нижче можна подивитися на аеротаксі eVTOL Lilium.

Аеротаксі може перевозити п’ять пасажирів в режимі дрона або чотирьох пасажирів плюс пілота.

Торік компанія Lilium привернула 275 мільйонів доларів, а зараз оцінюється більш ніж в 1 мільярд доларів. Аеротаксі оснащено 36 електричними двигунами та може розвивати максимальну швидкість близько 300 км/год.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело dronedj.com