Абсолютно новий Renault Duster: що про нього відомо перед прем’єрою

До прем’єри нового покоління кросовера Renault Duster залишається зовсім небагато часу. Машину обіцяють показати вже 29 листопада на спеціальному заході у Португалії.

Напередодні цієї події редакція AMPERCAR.com зібрала всю інформацію, відому про цю перспективну новинку.

Зміни у дизайні

Після ретельного вивчення патентних зображень машини , що просочилися в Мережу, стає очевидно, що абсолютно новий Duster буде черпати натхнення з дизайну концепт-кара Bigster зразка 2021 року.

Готовий до виробництва кросовер отримає повністю переосмислену передню частину кузова з новою решіткою радіатора, Y-подібними фарами, а також модифікованим бампером з вертикально розташованими вентиляційними отворами.

Бічний профіль машини зможе похвалитися квадратними колісними арками, новим облицюванням дверей з незабарвленого пластику, затемненими стійками, а також рейлінгами на даху.

Тоді як корма отримає новий бампер, унікальні ліхтарі та іншу кришку багажника.

Зміни в інтер’єрі

У той час поки деталі інтер’єру нового покоління Duster залишаються таємничими, ряд інсайдерів пише про те, що машина отримає більш вишуканий і багатофункціональний салон, ніж був у її попередниці. Більше того, ходять розмови, що у Дастера з’явиться трирядна версія.

Нові двигуни

Duster, що змінив генерацію, разом з новою платформою CMF-B повинен отримати під капот літровий бензиновий турбомотор, що видає 120 кінських сил. Він стане прерогативою базових комплектацій. Однак для більш дорогих виконань зарезервовано гібридний силовий агрегат на базі 1,2-літрового 140-сильного ДВЗ.

На вершині гами імовірно розташується 1,3-літровий бензиновий турбомотор, що забезпечує максимальну потужність 170 кінських сил.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!