5 найкращих сімейних кросоверів у 2023 році

Сімейні кросовери – особливий пласт ринку, в якому автовиробники йдуть на всілякі хитрощі, щоб задовольнити широкі потреби аудиторії таких автомобілів.

Британські журналісти вирішили з’ясувати, які саме сімейні моделі є найкращими у 2023 році, розглянувши виключно сегмент кросоверів.

Kia Sportage

Визнаний британцями найкращим сімейним кросовером, автомобіль відрізняється своєю відносно невисокою ціною, а також практичністю та зручним внутрішнім оздобленням.

До плюсів цієї моделі журналісти внесли: ціну, місткий салон і багажник, а до списку мінусів: галасливий бензиновий мотор і недостатню кількість налаштувань для заднього дивана.

Lexus NX

Японський кросовер може порадувати своїх власників непоганою динамікою, надійністю і відмінним запасом ходу (у випадку з гібридною версією). Щодо недоліків, то до цього списку увійшли: висока ціна та низька плавність роботи бензинового мотора.

Volvo XC40

Цей шведський паркетник полюбився сімейним людям за сукупність практичності та якісного інтер’єру, а також наявність комфортної підвіски та передових систем безпеки.

Піднятися в цьому рейтингу вище йому не вдалося лише через слабку шумоізоляцію і не найвдаліший інтерфейс мультимедійної системи.

Range Rover Evoque

Серед плюсів розкішного британського кросовера виявилися традиційна для цієї моделі комфортабельність, а також багате обладнання. При цьому до списку недоліків британські журналісти занесли: відсутність достатнього простору в багажнику, високу витрату палива та низьку надійність.

Skoda Karoq

Чехський кросовер, що замикає цей рейтинг, пропонує своїм покупцям відмінну практичність, а також приємну керованість. Головним його недоліком як сімейного паркетника журналісти з Туманного Альбіону назвали відсутність регулювання підлоги багажника.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!