100-річний Rolls-Royce перетворили на потужний електромобіль (фото)

Голлівудська зірка Джейсон Момоа («Аквамен») вирішив перетворити оригінальний Rolls-Royce Phantom II 1929 року на електрокар. Команда Electrogenic, що переобладнувала машину, поділилася деякими фактами про проект.

Фахівці акуратно видалили 7,7-літровий рядний шестициліндровий двигун і замінили його акумуляторною батареєю ємністю 93 кВт•год. Щоб електромотор не виглядав недоречно в моторному відсіку, він був закритий алюмінієвим капотом.

Потужність електродвигуна становить 201 к.с., що приблизно в чотири рази більше, ніж у оригінального агрегата. Крутний момент сягає 1000 Нм.

Electrogenic також довелося вигадати, як поліпшити гальма з тросовим приводом. Між педаллю та оригінальними тросовими приводами була захована гідравлічна система, щоб дозволити системі працювати у тандемі із системою рекуперативного гальмування двигуна.

Всередині авто змінила деякі прилади, щоб вони найкраще підходили для нової трансмісії автомобіля.

«Керувати автомобілем Phantom одне задоволення. Він поводиться так, як хотілося б інженерам Rolls-Royce сто років тому, якби вони мали технології, доступні нам сьогодні. Він тихий, легкий та витончений», – зазначили у Electrogenic.

Rolls-Royce Phantom II — це модель люкс-класу британської компанії Rolls-Royce Limited, що випускалась впродовж 1929-1935 років. Усього було виготовлено 1680 машин Фантом ІІ.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!