10 000 грн за безпідставну евакуацію: українець виграв суд проти Інспекції з паркування

В Україні автомобіліст через суд стягнув з Інспекції з паркування 10 тисяч гривень витрат за безпідставну евакуацію його транспортного засобу.

Як повідомляється, в Києві інспектор з паркування виявив автомобіль, який, на його думку, був припаркований з порушенням ПДР. Через це він виписав постанову та оштрафував кермувальника на 510 грн на підставі ч.3 ст.122 КУпАП. Після цього інспектор прийняв рішення евакуювати машину на штрафмайданчик за допомогою спецтехніки.

Власник авто, дізнавшись про евакуацію ТЗ, оплатив усі витрати і повернув автомобіль зі штрафмайданчика. Після цього автомобіліст вирішив подати до суду на столичну Інспекцію з паркування. На думку кермувальника, притягнення його до адміністративної відповідальності є незаконним, через що чоловік вимагав відшкодувати всі завдані йому збитки.

Розглянувши справу, суд скасував постанову інспектора з паркування про притягнення водія до адміністративної відповідальності та зобов’язав Департамент транспортної інфраструктури Київської міської ради відшкодувати водієві заподіяні матеріальні збитки, понесені внаслідок протиправної евакуації та зберігання транспортного засобу на спеціальному майданчику у розмірі. Також відомство зобов’язали компенсувати правничу допомогу та судовий збір. Таким чином, загальна сума склала 10 218 грн.

Нагадаємо, українські водії часто виграють суд у поліції через недостатню базу доказів порушення правил дорожнього руху, неправильне складання постанов про адмінпорушення, помилки в подачі апеляцій.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело Дорожній Адвокат

Коментарі
Завантаження...