Зображення нових Toyota Land Cruiser 300 і Land Cruiser Prado потрапили в мережу

Вже не секрет, що бренд готує до дебюту нові покоління двох легендарних позашляховиків. Японське видання опублікувало нові відомості про майбутню новинку.

Першим у списку став Toyota Land Cruiser 300. «трьохсот» змінить колишню «двохсотку», яка офіційно відправиться на пенсію. Toyota Land Cruiser 300 удостоїться зміненої головної оптики, обважень і решітки радіатора. За внешк відмінностей досить багато. В цілому дітище Тойота отримало більше лексусовской дизайнерських рис, та й кузов став виглядати набагато масивніше.

Японський позашляховик отримає рамну конструкцію. Відповідно статус класичного позашляхового автомобіля за дітищем Toyota зберігається. Моторний відсік оновиться і бренд відмовився від морально застарілого V8. Його місце займе 3,5-літровий V6, що видає 415 л / с. На даний момент такий мотор встановлюється тільки у флагманський позашляховик Lexus LS. Ще в гаму увійшов 3,3-літровий турбодизель разом з системою гібридного приводу. Сумарна віддача становить 480 л / с.

Офіційна прем’єра Toyota Land Cruiser 300 запланована на квітень наступного року. Перша партія товарних зразків потрапить до дилерів вже влітку. Ще однією новинкою стане Land Cruiser Prado. Йому пророкують банальний фейсліфтінг зі зміною основних деталей: передня оптика, обважування, форма капота.

Поки інформації більше лише про прийдешнє Toyota Land Cruiser 300, а поділитися свіжими плітками про Prado бренд попросту скупитися.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!