Завтра в Україні почнуть штрафувати водіїв за їзду по виділеній смузі

Стало відомо, що нова функція камер автофіксації порушень заробить вже з 15 лютого 2021 року, тобто з завтрашнього дня. Як повідомляють в поліції, раніше чисто фізично не може оштрафувати всіх порушників, але з новими комплексами фіксації це буде відбуватися в автоматичному режимі.

Так, з завтрашнього дня водіям почнуть приходити штрафи з камер автофіксації за їзду по смугах громадського транспорту. Старт нового етапу роботи камер призначений на 15 лютого. Тепер усіх охочих вилізти на смугу громадського транспорту без дозволу буде набагато менше.

Вже відомо, що першу камеру з таким функціоналом встановили ще кілька тижнів тому на бульварі Дружби народів 36 у Києві, правда поки вона працювала в тестовому режимі. Завтра камера зможе фіксувати не тільки перевищення швидкості, але і їзду по смузі громадського транспорту, після чого водієві буде виписаний штраф.

За словами представників МВС, система камер вже встигла довести свою ефективність, адже в місцях, де були встановлені камери, аварійність знизилася майже втричі. Як показали дослідження проведені в столиці України, найбільше порушників їздить по смузі громадського транспорту на проспекті Перемоги, при цьому тут поки немає жодної камери.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело toneto.net