Замовлення автозапчастин онлайн: швидко, зручно, вигідно

В 21 столітті все більше людей переходить від довгих походів по магазинах до зручного шопінгу онлайн. Цьому сприяє як розвиток цифрових технологій та індустрії, так і сформовані пандемією звички залишатися вдома. Не відстає в цьому плані і автоіндустрія, а саме продаж комплектуючих до авто. Тож далі ми поговоримо, чому купувати автозапчастини онлайн швидше, зручніше та вигідніше.

Переваги онлайн магазинів над традиційними

Ось кілька головних переваг, чому варто замовляти автозапчастини онлайн:

 1. Більш широкий асортимент: зазвичай інтернет-магазини пропонують більш широкий асортимент продукції у порівнянні з традиційними магазинами.
 2. Нижча ціна: як правило, ціни в онлайн-магазинах нижчі ніж у традиційних.
 3. Зручний пошук: завдяки продуманій пошуковій системі пошук необхідної запчастини займає лічені хвилини, тоді як у традиційних магазинах це може зайняти значний проміжок часу.
 4. Порівняння цін: всього в декілька кліків можливо порівняти ціни від різних продавців та вибрати підходящий варіант. Також ви можете почитати відгуки щодо постачальника від інших клієнтів.
 5. Кур’єрська доставка: інтернет-платформи передбачають можливість доставки за вказаною адресою. Особливо актуальним це стане, якщо ваш автомобіль вийшов з ладу під час руху.

Проте крім переваг, онлайн-шопінг має і свої недоліки. Серед них:

 1. Тривалість доставки: напротивагу традиційним магазинам, очікування замовлення з інтернету може зайняти від кількох годин до кількох днів.
 2. Неможливість попереднього огляду товару: іноді реальний стан продукції може відрізнятися від тієї, що показана на фото. Це може спричинити несумісність запчастини з вашим авто.

Як саме слід обирати запчастини до авто?

Проте як правильно зробити замовлення в онлайн-магазині? Для прикладу візьмемо один з найпопулярніших розхідників – фільтр салону. Його можна замовити в інтернет-магазині автозапчастин VBavto. Для того щоб підібрати підходящий до вашого авто фільтр, необхідно ввести такі дані:

 1. Рік випуску авто;
 2. Марка;
 3. Модель;
 4. Типу кузову;
 5. Модель двигуна;
 6. Модифікація двигуна;

Далі ви можете обирати найбільш підходящий варіант серед запропонованих. Крім того, на інтернет-платформі передбачена можливість пошуку за VIN-кодом, що значно спрощує процес.

Підсумовуючи можна сказати, що в майбутньому купівля автозапчастин через інтернет-магазини ставатиме все більш популярною. Все більше постачальників переносять свої магазини на інтернет-платформи, адже це економить гроші, час та дозволяє значно розширити клієнтську базу. Крім того, незважаючи на певні недоліки, онлайн-шопінг також економить гроші й час клієнтів, що особливо важливо в сучасному світі.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!