Замість Lancer Evo Mitsubishi виведе на ринок Outlander Evolution

Нещодавно в Мережі з’являлася інформація, що Mitsubishi Motors планує відродити Evolution. У цьому випадку мова велася про те, що інвестори фірми виступають за випуск нової Lancer.

Але Такао Като, який є главою MMC, виступив проти розробки Lancer Evo. Він послався на те, що зараз бренд знаходиться в непростому становищі. При цьому всі кошти витрачаються на випуск нових кросів і електрокарів. За словами Като, коли Mitsubishi Motors стане твердо на ноги, наступника десятої генерації Lancer Evo відразу виведуть на авторинок.

Тепер з’явилася інформація, що марка Evolution буде все-таки відроджена. Знакову табличку Mitsubishi Evolution збираються повернути в майбутньому році. При цьому Evolution планують відродити у вигляді кросу Outlander. Він стане тим, що підключається гібридом.

«Символічну» версію Outlander Evolution повинні були представити в ході скасованого токійського автосалону в жовтні цього року. Тепер дату дебюту перенесли на червень наступного року. Поки немає даних, чи стане Evolution серійним авто.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!


Коментарі
Завантаження...