За змотування пробігу в США можна отримати тюремний термін і гігантський штраф

Всім відомо, що скручування пробігу на автомобілях – звичайне явище. При виборі машини на вторинному ринку більшість громадян країни стикається з обманом: показання одометра змінені як мінімум на половині випадків. Зовсім інакше йдуть справи на «загниваючому» Заході. За коригування одометра можна не просто отримати величезний штраф, а й сісти в тюрму. Прямий тому доказ – історія, що сталася в США.

Федеральний суд Брукліна засудив торговця машинами Шмуеля Галі до 60 місяців тюремного ув’язнення. У навантаження відповідача зобов’язали виплатити постраждалим від шахрайських дій 3 936 000 доларів компенсації.

У серпні 2020 відповідач визнав себе винним у змові з метою наживи: Галі коригував показання одометрів на реалізованих машинах. Продаж велася від імені неіснуючої компанії. У кримінальній схемі був задіяний брат відповідача.

«Автомобіль – одна з найбільших покупок, які здійснюють споживачі, – прокоментував вирок виконуючий обов’язки помічника генерального прокурора Брайан М. Бойнтон з Цивільного відділу Міністерства юстиції. – Спотворення пробігу старих автомобілів вводить покупців в оману і приховує важливу інформацію, що стосується безпеки та надійності. Міністерство юстиції продовжить роботу з партнерами з правоохоронних органів з метою судового переслідування за шахрайство з одометрами».

Слідство встановило, Шмуель Галі в змові зі своїм братом Хаімом обманював покупців уживаних автомобілів в період з 2006 по червень 2011 року. Всього шахраям вдалося змінити дані 690 приладів обліку пробігу. Автомобілі були придбані за безцінь у лізинговій компанії, а потім реалізовувалися на оптових автомобільних аукціонах. В середньому пробіг занижувався на 70000 миль.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com

Коментарі
Завантаження...