За добу Xiaomi продала майже 90 тис. електроседанів Xiaomi SU7

Xiaomi активно приростає базою потенційних власників першого автомобіля компанії: якщо за перші півгодини обсяг попереднього замовлення становив 50 тисяч, то до кінця першої доби він зафіксувався на рівні 88 898 авто. І більшість цих замовлень перетворяться на покупки з двох причин: перша — Лей Цзунь зізнався, що машина (принаймні в базовій та середній комплектаціях, продається в мінус), друга — повернути депозит можна лише якщо діяти дуже швидко.

Депозит у розмірі 5 тисяч юанів (приблизно 695 доларів) можна повернути лише протягом трьох днів. Але через те, що автомобіль є новинкою, і зараз активно вишиковуються черги на тест-драйви, до кінця квітня цей період продовжено до 7 днів. Після закінчення 7 днів сума депозиту блокується, він стає безповоротним і налаштований користувачем автомобіль вирушає у виробництво. Якщо потенційний покупець упевнений у своєму бажанні та обраній конфігурації машини, то він сам може заблокувати депозит – машина буде запущена у виробництво раніше.

Охочих повернути депозит мало: станом на 12-тц годину дня 29 березня було отримано лише 469 запитів на повернення коштів.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело ithome.com