З’явився новий лідер серед постачальників напівпровідникової продукції для автомобілів

Раніше це звання належало NXP.

Німецька компанія Infineon витіснила NXP з позиції провідного постачальника напівпровідникової продукції для автомобільної електроніки. До такого висновку прийшли фахівці компанії Strategy Analytics, що підготували звіт про ринок напівпровідникових виробів для автомобілів за 2020 рік.

У першу п’ятірку виробників зазначеної продукції, крім Infineon входять колишній лідер NXP, Renesas, Texas Instruments і STMicroelectronics. Сумарно вони забезпечують 49% поставок.

За оцінками Strategy Analytics, виторг постачальників автомобільних напівпровідникових виробів в 2020 році зменшився в порівнянні з 2019 роком на 6,0%. Якщо оперувати абсолютними значеннями, він зменшився з 37,2 до 35,0 млрд доларів.

«Світовий ринок автомобільних напівпровідникових виробів в 2020 році постраждав від глобальної пандемії COVID-19 в першій половині року, але відкладений попит спровокував сильне відновлення, що дозволило виторгу постачальників цієї продукції значно вирости і звести до мінімуму показник загального спаду за рік», – зазначив Асіф Анвар (Asif Anwar), який очолює підрозділ Strategy Analytics, що спеціалізується на автомобільній галузі. – Однак, Infineon була єдиною компанією в п’ятірці лідерів, яка продемонструвала зростання виторгу і частки ринку, а покупка Cypress Semiconductor допомогла Infineon зміцнитися в якості постачальника автомобільних напівпровідникових виробів номер один».

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело news.strategyanalytics.com

Коментарі
Завантаження...